Окружно такмичење из историје 2021

Резултате преузети овде

ПЛПРЕЗИМЕ И ИМЕШКОЛАМЕСТОШИФБОД
1Скенџић АнаПетар КочићТемерин67445
1Миловановић ЈованаМилош ЦрњанскиНови Сад44745
1Давидовић ВукашинСвети СаваБачка Паланка21745
1Бабић ДамјанЈован Јовановић ЗмајСр. Каменица10345
1Шијачић ДушанНикола ВукићевићСомбор78644
1Трипковић МиланВаса СтајићНови Сад77944
1Тохољ МихајлоЂорђе НатошевићНови Сад67744
1Стефановић НиколаВаса СтајићНови Сад67544
1Сантрач ИлијаПетефи ШандорНови Сад67144
1Ранђеловић ОгњенАлекса ШантићВајска56444
1Ракар ИваСлободан Бајић ПајаНови Карловци56244
1Попов МирјанаБраћа НоваковСилбаш55844
1Мудринић ТијанаСлавко РодићБачки Јарак55344
1Микић СоњаКоста ТрифковићНови Сад44444
2Адамовић ЈанаЈован Јовановић ЗмајСр. Каменица10143
2Фаин ВикторЈован ПоповићНови Сад78143
2Ристић МиланаЗмај Јова ЈовановићРума66843
2Марић АнаСветозар МилетићВрбас44043
2Лемић ЈованПетар КочићИнђија33843
2Ивановић ПавлеПетефи ШандорНови Сад22543
2Дикић ДуњаСветозар МилетићВрбас22043
2Танасијин СтрахињаСевер ЂуркићБечеј67642
2Пешут НиколинаДоситеј ОбрадовићПутинци55642
2Митровић АндрејЈован Јовановић ЗмајСр. Митровица45042
2Крстић ДрагутинМилош ЦрњанскиНови Сад33642
2Јокановић ЈанаЈован ПоповићНови Сад33142
2Зечевић МатијаПетар Петровић ЊегошВрбас22342
2Вукић АлексаСлободан Бајић ПајаПећинци21542
2Велемир ТеодораМилош ЦрњанскиНови Сад11242
2Бандовић ЛукаМилош ЦрњанскиНови Сад10442
3Шимала АлексаПетефи ШандорНови Сад78741
3Чобрда Мартин (с)15. октобарПивнице78441
3Ребрача ТараИван ГундулићНови Сад66641
3Зец СараАлекса ШантићВајска22241
3Вукашиновић ОгњенЖарко ЗрењанинБачки Маглић21441
3Ћојановић МилошДушан Јерковић Инђија78040
3Савић ОливераСремски фронтШид66940
3Рајков АнастасијаЂура ЈакшићЧуруг56140
3Миљковић МиланПетар КочићТемерин44840
3Милец Јанко (с)15. октобарПивнице44640
3Ковачевић СофиаГимназија “Ј.Ј.Змај“Нови Сад33340
3Давидовић Николинадр Ђорђе НатошевићНови Сланкамен21840
3Валтер БорисСвети СаваБачка Паланка11040
3Бундало УрошДушан РадовићНови Сад10940
3Богојевић СтефанМихајло ПупинВетерник10740
 Митровић ИваВаса СтајићНови Сад45139
 Јавор МиланДушан ЈерковићИнђија32939
 Рак ФилипИво Лола РибарСомбор78838
 Плавшић ДушанСлободан Бајић ПајаПећинци55738
 Пауновић АнђелаПетефи ШандорНови Сад55538
 Икач МаркоВук КараџићБач32738
 Симоновић МилицаРужа Ђурђевић ЦрнаЧортановци67337
 Сел Адриан (м)Здравко ГложанскиБечеј67237
 Рацић ДанилоТврђаваПетроварадин56537
 Игић СимонПетефи ШандорНови Сад22637
 Путица Никола23. октобарКленак55936
 Милетић НинаСветозар МилетићВрбас44536
 Иванов МатејаПетар КочићТемерин22436
 Грујић ОгњенБраћа НоваковСилбаш21636
 Савовић ТеодораСветозар МилетићВрбас67035
 Матијевић ПетраЈован ПоповићНови Сад44335
 Марковић Софија23. октобарСр. Карловци44135
 Ракинић МилицаВељко ДугошевићРума56334
 Новаков НиколаБраћа НоваковСилбаш55434
 Исаковић Тара23. октобарСр. Карловци32834
 Бибић ПетарБранко РадичевићШид10634
 Баришић МихајлоНикола ТеслаНови Сад10533
 Крстић КатаринаДушан РадовићНови Сад33732
 Божановски Стефан23. октобарСр. Карловци10832
 Честић МиљанаИво Лола РибарРума78331
 Крзнарић АлександарПетар КочићИнђија33531
 Крајиновић ЛукаПетефи ШандорНови Сад33431
 Радојев ДанијелаИво Лола РибарРума56030
 Мићуновић АлександарСветозар Марковић ТозаНови Сад45229
 Марковић СофијаМилош ЦрњанскиНови Сад44229
 Дејановић МаркоПетар КочићТемерин21929
 Филиповић СтефанМиливој Петковић ФећкоПлатичево78228
 Митић ЗоранЈан Амос КоменскиКулпин44928
 Џинић ГорданаМилош ЦрњанскиЖабаљ78526
 Жикић АнђелаЈован ПоповићНови Сад22124
 Тороман ДанилоПетар КочићТемерин67820
 Кезан МиркоСремски фронтШид33220
 Јањуз ТеодораДушан ЈерковићИнђија33018
 Варга Данијел (м)Кокаи ИмреТемерин11113

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

+ 8 = 10